Diğer Danışmanlıklar

Diğer Danışmanlıklar

DİĞER DANIŞMANLIKLAR

Belgelendirme

Lorem ipsum dolor sit amet

EN 15838
Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi
Bu standardı hazırlamanın genel amacı iletişim merkezleri için ortak kalite ve teknik şartların belirlenmesidir. Standart hem iç hem de dış kaynaklı müşteri iletişim merkezleri için geçerlidir. Standart hem iletişim merkezi hem de bu merkezleri kullanan müşteriler için düzenlenmiştir
ISO 10002
Müşteri Memnuniyeti – Şikayet Yönetim Sistemi
Bu uluslararası standart elektronik ticaret dahil, gerek ticari gerekse ticari olmayan tüm aktiviteler için etkili ve verimli bir şikayet ele alma prosesinin kurulumu ve geliştirilmesi için rehberlik sağlar ve bir kuruluşa, onun müşterilerine, şikayet sahiplerine ve diğer ilgili gruplara fayda sağlamayı amaçlar,
EN 15038
Çeviri Hizmetleri
EN 15038 Tüm Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de birçok Çeviri Hizmet Sağlayıcısı tarafından talep edilmektedir. EN 15038 Belgesi, Çeviri Hizmet Sağlayıcıları için ne kadar önemli ise, hizmet alan müşteriler tarafından da o derecede büyük önem taşımaktadır. EN 15038 Standardı, Çeviri Hizmet Sağlayıcılarının değerlendirilmesinde kesin çözüm olmasa da, hizmet alan müşteriler için iyi bir başlangıç olmaktadır.
ISO 31000
Risk Yönetimi
ISO 31000 Risk Yönetimi – Prensipleri ve Yönergeleri, büyük ve küçük kamu kuruluşları ve özel kuruluşların faaliyetlerine ilişkin riskleri etkin bir şekilde yönetebilmeleri için tasarlanmış olan bir risk yönetim standardıdır. Etkin risk yönetim stratejileri, işiniz üzerinde olası pozitif ve negatif etkileri olabilecek risklere uygulanabilir.
Certified European Quality - CEQ
Certified European Quality size özel ve ayrıcaklı bir işaretlemedir. Merkezi Avusturya’da bulunan Kalite Ajansı ile yapılan işbirliği doğrultusunda, uluslararası kalite etiketi olan ‘Certified European Quality’ ürün ve sisteminizin sürekli olarak izlenmesiyle birlikte kalitenizi garanti altına alınmaktadır. Uluslararası kalite etiketi ile birlikte ürününüzün ve hizmetinizin aşağıdaki kriterleri sağladığı güvence altına alınmaktadır.
DİĞER DANIŞMANLIKLAR

Gözetim & Muayene

Lorem ipsum dolor sit amet

Tedarikçi Denetimi
Ana üreticiler kendi ürünlerini kullanan müşterilerine daha kaliteli ürünler sunmak, ürünlerini zamanında teslim almak ve istedikleri standartlara uyduklarını güvence altına almak için tedarikçi değerlendirme denetimleri yaptırmaktadırlar. Sizin çalıştığınız iş alanı ve sizin ihtiyaçlarınız özeldir. Tedarikçilerinizle oluşturacağınız iyi ilişkiler ve işbirlikleri size ve markanıza rakiplerinize göre çeşitli avantajlar getirecektir. Bu anlayışla ortak menfaatlerin gözetildiği katma değer oluşturacak tedarikçi denetimleri tüm taraflara büyük kazançlar getirecektir.
Zincir Mağaza Denetimi
Firmalar için yönetim kademesinde önemli kararların alınmasının yanı sıra bunların uygulamaya konulması da oldukça zor bir süreçtir. Özellikle büyük çaplı organizasyonlarda yönetim kademesi ile hiyerarşinin en alt kısmı arasında irtibat kopukluğu yaşanabilmektedir. Operasyonel denetim faaliyetlerinin amaçlarından birisi, firma standartlarının oluşturularak değişen koşullara ve alınan yeni kararlara güncel kalmasını sağlamak ve bu standartların firmanın tüm kademelerine hızlı ve doğru şekilde ulaştıracak altyapıyı kurmaktır.
Yükleme-Boşaltma Kontrolleri
Yükleme ve boşaltma kontrolleri hizmeti, tedarik zinciri boyunca güvenliğinin, bütünlüğünün ve kalitesinin korunmasını sağlar. Yükleme/Boşaltma kontrollerini gerçekleştiren denetçilerimiz her işletim aşamasında, yükleme ve boşaltma gözetimi amacıyla tam zamanlı olarak görev alabilirler, doğrudan ve sürekli bilgi akışını sağlarlar.
Sevkiyat Öncesi Gözetim
Müşteri memnuniyetini, müşterilerin beklentileri karşılığında mal ve hizmetten sağladığı fayda olarak tanımlayabiliriz. ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi şirketin potansiyel müşterileri ile daha karlı ve uzun dönemli ilişkiler kurulması ve bu ilişkileri geliştirmesini sağlayan bir yönetim yaklaşımıdır.
İnşaat Gözetim Hizmetleri
İlgili tüm yönetmelikleri ve kalite standartlarını karşılarken projenizin zamanında ve bütçeye göre tamamlanmasını sağlar. Bina, altyapı, endüstriyel tesis veya rüzgar santrallerinin inşaatında, projeleriniz farklı yüklenicilerin kompleks koordinasyonunu gerektirir. Bağımsız inşaat kontrolü hizmetlerimiz projenizin zamanında ve bütçeye göre tamamlanmasına ve ilgili kalite standartlarına uygun olmasına yardımcı olabilir.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping